• Günümüzün tüm alışılan reklam sistemlerinin dışına çıkarak yepyeni bir reklam mecrası ile karşınızdayız. 
  • Ticari taksilerde mobil reklam hizmetleri ile temel değerlerimizden ödün vermeden büyütmekteyiz ve sizleri yepyeni bir reklam mecrası ile tanıştırmak istiyoruz.
  • Müşterilerimizin isteklerini ön planda tutarak, doğru yer ve doğru zamanda doğru mecraya yönlendirmeyi yüksek kalite anlayışı ile yapmaktayız. Bu hizmetlerimizi sosyal sorumluluk bilinci ile çalışmalarımıza yön vererek, genç ve dinamik yapımızla müşterilerimizin ve markalarının değerini arttırmak başlıca amaçlarımızdandır.
  • Rekabetin arttığı günümüzde firmalar hedef kitleye ulaşmak için farklı mecraların içine girmiştir. İşte tam bu noktada dünyada kullanımda olan ve Türkiye’de ilk defa olarak ticari taksilerde dokunmatik taksi yolcu eğlence ekranları(4.5G ile Tablet Taksimetreye(TAXİ-PAD) bağlı kişiye özel mobil reklam) ile yepyeni bir reklam mecrasını ArtStilReklam MEDYA olarak mobilreklam.net mecramızı siz değerli çalışma ve iş ortaklarımıza sunuyoruz. 365 gün 24 saat yayın yaparak tüketicinin kullanımında olan bu mobil reklam monitörleri öncelikle ekonomimizin yoğun olduğu İstanbul’da hayata geçirilmeye başlanmıştır.
  • İstanbul trafiğinde yolculuk süresi çok değişken olmakla birlikte ortalama 25 dakikadır. Bir taksi ortalama günde 40 sefer yapılmaktadır. Bu ortalama 40 yolcu demektir. Kısaca şöyle bir hesaplama yaparak sizlere bu reklam alanının inanılmaz boyutlarını sunmak isteriz; Şuan İstanbul ilimizde 2100 taksideyiz ve günlük 84 bin kişiye ulaşıyoruz.Hedeflediğiniz kitleye ulaşmak için bundan daha iyi bir mecra düşünülemez.
  • Türkiye’nin tüm şehirleri ele alındığında en kalabalık ve gelir düzeyi en yüksek kesimin yaşadığı İstanbul’da, binlerce ticari taksinin günde yüzbinlerce yolcuyu taşıdığı düşünüldüğünde bu reklam mecrasının önemi net bir şekilde anlaşılmaktadır. ArtStilReklam MEDYA bu yepyeni mobil reklam mecrasını Türkiye’de ilk kez hayata geçirerek hedef kitlenize ulaşmanızda size müthiş bir fırsat sunuyor.
  • Ticari taksilerde mobil reklam hizmetlerimiz(slayt reklam,banner reklam, prodüksiyon video reklam,web sitenizin reklamı, dergi gazete reklam,)firmamızın odaklandığı reklam mecrasıdır. Uzmanlık alanımız olan taksi reklamcılığı ile İstanbul’da yaptığımız işin görsellik kalitesini üst düzeyde tutarak, markanızın bilinirliliğini sağlayarak daha fazla müşteri kazanmanızı, müşterilerinize hizmet ve ürün satışlarınızı arttırmak için çalışıyor ve en yaratıcı kanalları sizlerin hizmetine sunuyoruz.